XEROX TONER DOLUM ANTALYA

Xerox Fotokopi Yazıcı Servisi Toner Dolum Antalya Yazıcı Servisi Antalya

 xerox yazıcı servisi toner dolum antalya xerox yazıcı servisi
Xerox Fotokopi Yazıcı Servisi Toner Dolum Antalya Yazıcı Servisi Antalya

Xerox Antalya özel servis hizmeti ile Antalya ve ilçelerinde Garanti süresi bitmiş Garanti dışı kalmış veya fiyat yüksekliği sebebiyle özel servis arayışı olan müşterilere iyi bir alternatif sunmaktadır.

Kullanılacak sarf malzeme ve yedek parçaların orijinal veya muadil olarak tercih etme hakkı müşteriye bırakılmaktadır.

Muadil ürünler dünyaca kabul görmüş kalitesi kanıtlanmış markalardan tercih edilmektedir. Performansı düşük sorun çıkartmaya yatkın olan ürünler kesinlikle kullanılmamaktadır.

Xerox Cihazların Satınalma maliyetleri sebebiyle bu konuda deneyimsiz firmaların tercih edilmeleri tavsiye eilmez.

Lider Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti. olarak Xerox marka cihazların onarımları konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Lider Xerox marka cihazlar için arıza tespit ücreti talep etmemektedir. Arızanın durumuna göre  Orijinal ve muadil olarak teklif sunarak en kısa zamanda onarımı gerçekleştirmektedir.

Lider aynı zamanda periyodik bakım hizmeti ile de yanınızda. Antalya ve ilçelerinde Xerox marka ürünlere bakım anlaşması yaptırarak arıza ivmesi minimize edilirsiniz.

Xerox marka cihazlarda kullanılan yedek parça ve sarf malzemeler için 0.242.247 45 25  numaralı telefonumuzu arayarak , mail atarak veya web sayfamızdaki, iletişim formunu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

25 yılın verdiği sektör tecrübesiyle, müşterilerine ve çözüm ortaklarına hizmet sunan firmamız, profesyonel teknik ekibimizle ve yüksek teknolojiyle donatılmış markalar ile işbirliği yaparak, kurulduğu günden bu yana prensipleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla sektöründeki en iyi firma olma yolunda hızla yoluna devam etmektedir.

Lider Büro Makinaları San.Tic.Ltd.Şti.  Xerox marka Fotokopi ve Yazıcı cihazlarının Özel servisidir.

 xerox yazıcı servisi toner dolum antalya xerox yazıcı servisi